محل تبلیغات شما
پلی اکریل بعد از کاهش ۲۰ درصدی زیان سال مالی آینده از راه اندازی مجدد دو خط تولید خبر داد و از همکاران دعوت بکار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پلی اکریل ایران که از 22 شهریور به دلیل برگزاری دو مجمع سالانه و فوق العاده با توقف نماد روبرو است، طی روزهای اخیر با تحولات مثبتی در بخش تولید مواجه شده است.

براساس این گزارش، این شرکت توانسته کارخانه دی ام تی و پلی استر را راه اندازی مجدد کرده و با خرید مواد اولیه بخش اکریلیک ، در نظر دارد این خط تولید را که از چند سال پیش به علت تحریم متوقف شده بود راه اندازی کند.

در این رابطه ، پلی اکریل اعلام کرد: با توجه به خرید اولین محموله اکریلونیتریل و برنامه ریزی های انجام شده جهت خرید پارت های بعدی مقرر شد کلیه پرسنل بخش اکریلیک دو به تدریج از اول تا 15 دی ماه و همکاران شاغل در اکریلیک یک نیز از 15دی تا 15بهمن به محل کار فرا خوانده شوند. سایر همکاران شاغل در بخش های پشتیبانی با نظر بخش های خود به مرور از ابتدای دی ماه بازگشت به کار می شوند.

این درحالی است که "شپلی" اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی آذر آینده را با سرمایه بیش از 357 میلیارد تومانی ، 236 ریال زیان اعلام کرده که نسبت به زیان 294 ریالی سال مالی قبل ، 20 درصد کمتر است.

این شرکت مبلغ فروش، هزینه های مالی و سود ناخالص سال آینده را به ترتیب 420 ، 49 و 22 میلیارد تومان پیش بینی کرده است.


آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس همکاران ,تولید ,اندازی ,مالی ,کرده ,اکریلیک ,اندازی مجدد ,همکاران شاغل ,دعوت بکار منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اینفوگرافیک و نیوزگرافیک خواهرزاده های دوست داشتنیِ من اخرین اخبار تعطیلی / سریال/ ورزشی و... فروش فلزیاب شیراز پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان !همه چی تموم! جــمـیل ســلیمان نژاد بیا تو چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید