محل تبلیغات شما
امروز شاخص بورس از رکوردشکنی دلار عقب نماند و با دومین جهش بیش از ۱۰۰۰ واحدی ، خودی نشان داد و برای اولین بار وارد کانال ۹۲ هزار واحدی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی بازار ارز شاهد روند صعودی دلار و ثبت رکورد جدید 4220 تومانی شده که شاخص بورس تهران هم برای عقب نماندن از این رقیب دیرینه ، امروز خودی نشان داد و با ثبت رکوردی بار دیگر اعلام موجودیت کرد.

براساس این گزارش، دماسنج بازار که 4 آذر بعد از 4 سال انتظار قادر به حضور در قله 90 هزار واحدی و یک روز بعد 91 هزار واحدی شده بود، طی روزهای گذشته به روند صعودی همراه با کاهش مقطی ارقام ادامه داد و امروز با شدت و حدت تمام ، برای نخستین بار وارد کانال 92 هزار واحدی شد.

در این رشد مانند همیشه شرکت های بزرگ نقش مهمی داشتند. به طوریکه شرکت های فولاد مبارکه با 215 واحد، پالایشگاه بندرعباس با 110، تاپیکو با 104 ، مپنا با 84 ، پارسان با 77 و چادر ملو و پالایشگاه تهران با 76 و 70 واحد، بیشترین اثر مثبت را گذاشتند تا شاخص بورس امروز با پرش 10 هزار و 76 واحدی در رقم 92 هزار و 628 واحد جا خوش کند.

با این رویداد ، دومین افزایش روزانه شاخص در سال جاری و بعد از رشد هزار و 130 واحدی 4 آذر رخ داد و ارزش روز بازار سهام شرکت های بورسی هم از 369 هزار میلیارد تومان گذشت.

همچنین بیش از 1.2 میلیارد سهم به ارزش 311 میلیارد تومان داد و ستد شد که بیشترین حجم معاملات هم به" های وب"، پالایشگاه بندرعباس و ایران خودرو با بیش از 35 ، 20.4 و 16.3 میلیارد تومان تعلق داشت.

با این اوصاف عده ایی از کارشناسان با اشاره به افزایش دلار و پیش بینی رشد نرخ تورم آن هم با توجه به زمزمه های افزایش بنزین، به روند صعودی قیمت سهام شرکت های دارای ظرفیت در هفته های آینده معتقدند.


آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس هزار ,واحدی ,بورس ,شاخص ,شرکت ,دلار ,هزار واحدی ,شاخص بورس ,میلیارد تومان ,روند صعودی ,سهام شرکت منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
raminfalahati معرفی کالا فروشگاهی تخفیفان رژیم چاقی و لاغری آنلاین پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه قهدریجان دانلود جدید عجب رسمی دانلود آهنگ های ایرانی و خارجی فروشگاه خرید لباس پوشاک لباس زیر تابستانه بهاری زنانه مردانه 2020